Nahast kaelaehted

   
Siit leiad asju, mis on valminud minu käsitööna - suuresti taaskasutatud materjalidest või kapinurka ununenud materjalijääkidest. Muidugi Sa ei vaja neid - Sa lihtsalt armastad neid! smiley

Here you find things, handmade by me - largely of reused materials or of residues, forgotten to the corner of the cupboard. Of course you don´t need them - you just love them! smileyKaelaehe
Kaelaehe
Kaelaehe
Kaelaehe
Kaelaehe
 Kaelaehe
Põhimaterjaliks krobeline valge nahk. Kaelaehte võruosa on tugevast traadist, kaetud valgete pärlitega ja täiendatud lillekujuliste metallpärlitega. Magnetkinnitus. 
Hind 17€
Ainueksemplar.
Juurde on võimalik leida sobivad kõrvarõngad (vt
Nahast komplektid).
Valge ingel punaste tiibadega, mis kokku moodustavad südame kuju. Peaks ja kaunistuseks valged helmed. Punane nahkpael, mis on pikendusketiga pikendatav.
Hind 14€
Võimalik kombineerida väikeste valgete nahast ingli-kõrvarõngastega (vt Nahast kõrvarõngad).

 

Punase-mustakirjust nahast lipsukujuline kaelaehe, mille on kaunistuseks värvilised helmed ja erinevad metallist ketidetailid. Ees magnetkinnitus. Ümbermõõt u 33,5cm, lipsu pikkus u 12,5cm.
Hind 17€
Ainueksemplar.
Võimalik kombineerida samast materjalist kõrvarõngastega (vt
Nahast kõrvarõngad).

 
Punase ja musta nahaga kombineeritud lipsukujuline ripats, mida kaunistavad lillekujulised metallhelmed. Kaelaosa osaliselt dekoratiivketist, reguleeritava pikkusega. Lipsu pikkus u 12cm. 
Hind 17€
Ainueksemplar.
Punasest nahast südamed, lisandiks poolvääriskivist - hematiidist - tumehallid  helmed. Kaelaehtel on nahkpael, mille pikkus  on pikendusketiga reguleeritav. 
Hind 15€
Võimalik osta koos kõrvarõngastega (vt Nahast komplektid).
Materjal: tumesinine nahk ja pärlid. Kaelaehe on tugeval traadil, magnetkinnitusega; ümbermõõt ca 42 cm.
Hind 17€
Ainueksemplar.
Juurde on võimalik leida sobivad kõrvarõngad (vt
Nahast komplektid).
           
Kaelaehe
         
         
Mustast nahast,  tumesiniste helmestega       kaunistatud liblikas tumedas metallraamis. Nahast pael metallist vahelülidega. Ümbermõõt ca 45cm. 
Hind 16€
Ainueksemplar.
Kaelaehet on võimalik osta koos sarnaste liblikakõrvarõngastega (vt
Nahast komplektid ja Nahast kõrvarõngad).