Poolvääriskividega kaelaehted

   
Siit leiad asju, mis on valminud minu käsitööna - suuresti taaskasutatud materjalidest või kapinurka ununenud materjalijääkidest. Muidugi Sa ei vaja neid - Sa lihtsalt armastad neid! smiley

Here you find things, handmade by me - largely of reused materials or of residues, forgotten to the corner of the cupboard. Of course you don´t need them - you just love them! smileyKaelaehe
Kaelaehe
Kaelaehe
Kaelaehe
Kaelaehe
 
 
Lihtne kee rohelisest jadeiidist helmestest. Pikkus pikendusketiga reguleeritav.
Hind 14€
Võimalik kombineerida samadest kividest kõrvarõngastega (vt Poolvääriskividega kõrvarõngad).
Metallikmustad hematiithelmed on kombineeritud metallist detailidega. Põimitud kunstnahast pael. 
Hind 12€
Võimalik kombineerida samasuguste kõrvarõngastega (vt Poolvääriskividega 
kõrvarõngad
). 
Punasest nahast südamed, lisandiks poolvääriskivist - hematiidist - metallikmustad  helmed. Kaelaehtel on nahkpael, mille pikkus  on pikendusketiga reguleeritav. 
Hind 15€
Võimalik osta koos kõrvarõngastega (vt Nahast komplektid).

Väiksem helmes: jadeiit; suurem helmes: roheline jaspis. Lisandiks väikesed valged helmed ja metallist liblikaripats. Roheline nahkpael, mille pikkus on pikendusketiga reguleeritav.
Hind 12€
Võimalik kombineerida samasuguste kõrvarõngastega (vt Poolväärskividega kõrvarõngad).

 

Hallikasrohelised labradoriidist helmed on kombineeritud valgete helmeste ja metallraamiga. Antratsiittoonis suuremate lülidega pliivaba kett, mis võimaldab pikkust reguleerida.
Hind 12€
Võimalik kombineerida samasuguste kõrvarõngastega (vt Poolvääriskividega kõrvarõngad).

 
 


Kaelaehete - madude
kollektsioon
Kaelaehe - madu
Kaelaehe - madu
Kaelaehe - madu
Maod on heegeldatud traatkarkassile, seega painutatavad/
fikseeritavad
sobivasse asendisse
ja suurusesse.
Ripatsid koosnevad poolvääriskividest helmestest kombineerituna täiendavate lisanditega. 

Hind 21€/tk
Ainueksemplarid.

Materjaliks villane
lõng koos polüesterniidiga.
Ripats koosneb suuremast tumesinisest lasuriithelmest ja väiksematest metallikmustadest hematiithelmestest ning helesinistest klaaskristall-helmestest, lisaks liblikakujuline metallripats. Mao pikkus on ca 65cm, ripats 5cm.

Hind 21€
Ainueksemplar.

 
Materjaliks mohäärlõng koos polüesterniidiga. Ripats koosneb suurest värvitud türkiishelmest ja väiksematest metallikmustadest hematiithelmestest. Peakaunistuseks Swarovski kristall, silmad klaashelmestest. Mao pikkus on ca 69cm, ripats 4cm.
Hind 21€
Ainueksempar.
Materjaliks akrüüllõng koos polüesterniidiga. Ripats koosneb suuremast tumesinisest lasuriithelmest ja väiksematest metallikmustadest hematiithelmestest, lisaks haldjakujuline metallripats. Mao pikkus on ca 70cm, ripats 5cm.
Hind 21€
Ainueksemplar.
       
Kaelaehe - madu Kaelaehe - madu Kaelaehe - madu Kaelaehe - madu
Materjaliks iirisniit koos polüesterniidiga. Ripats koosneb suuremast naturaalsest värvitud hauliihelmest ja väiksemast lumiobsidiaan-
helmest, lisaks metallhelmes. Peakaunistuseks on lillekujuline metallhelmes, silmad klaashelmestest. Mao pikkus on ca 66cm, ripats 5cm.

Hind 21€
Ainueksemplar.

 
Materjaliks iirisniit koos polüesterniidiga. Ripats koosneb sinisest lasuriit-, mustast oonüks- ja valgest tavahelmest, lisandiks helesinised läbipaistvad klaaskristallhelmed. Mao pikkus on ca 63cm, ripats 3cm.
Hind 21€
Ainueksemplar.
 Materjaliks villane lõng koos polüesterniidiga. Ripats koosneb suuremast naturaalsest värvitud hauliithelmest ja Swarovski kristallidest. Mao pikkus on ca 69cm, ripats 4cm.
Hind 21€
Ainueksemplar.

Materjaliks akrüüllõng koos polüesterniidiga. Ripats koosneb punasest sünteetilisest värvitud hauliithelmest, mustvalgest ahhaathelmest ja väiksematest punastest granaathelmestest, mis on ka peakaunistuseks. Lisaks haldakujuline metallripats. Mao pikkus on ca 70cm, ripats 5cm.
Hind 21€
Ainueksemplar.